Adventní kytarový koncert žáků ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka

vloženo 30. 11. 2016

Ve středu 30. listopadu se konal v koncertním sále naší školy Adventní kytarový koncert žáků ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka. Na koncertě zazněly skladby od autorů Mattea Carcassiho, Michaela Langera, Steffena Molderingse, Petera Nuttalla, Tatiany Stachak, Francoise Kleynjanse, Ceese Hartoga, Pietera van der Staaka a dalších. Vystoupení bylo příjemným zpestřením začínající doby adventní.

Příznivci kytary se mohou těšit ještě na Vánoční koncert kytarového oddělení,  který se uskuteční 15. prosince v 17 hodin v Kostele Českobratrské církve evangelické (Nezvalova 529/1, 500 02 Hradec Králové). Na tomto „velkém“ koncertu kytarového oddělení vystoupí naši kytaristé se sólovými skladbami a zejména všechna tři oddělení Kytarového orchestru ZUŠ Habrmanova.

Jiří Slavíček