Den učitelů s kytarou v ruce

Na Den učitelů zazněly koncertním sálem naší školy skladby v podání kytaristů...

vloženo 29. 3. 2019

Na Den učitelů (28. března) zazněly koncertním sálem naší školy skladby v podání kytaristů ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka. Posluchači si vyslechli skladby od autorů Jeana-Baptiste Lullyho, Marie Linnemannové, Jana Krajnika, Michaela Langera, Johanna Kaspara Mertze, Tatiany Stachak, Karla Zezulky a dalších. Hudba, která na koncertě zazněla, potěšila jak účinkující, tak přítomné publikum.

Příznivci kytary se mohou těšit ještě na jeden kytarový koncert žáků ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka, který je naplánován na 15. května od 17 hodin opět v koncertním sále naší školy.

S předstihem zveme také na Koncert kytarového oddělení, který se uskuteční 6. června od 17 hodin ve Sboru kněze Ambrože. Na tomto „velkém“ koncertu kytarového oddělení vystoupí naši kytaristé se sólovými skladbami a zejména všechna tři oddělení Kytarového orchestru ZUŠ Habrmanova.

Jiří Slavíček