Koncerty kytarového oddělení

V pondělí 23. dubna se v Rytířském sále pardubického zámku konal Koncert kytarových orchestrů...

vloženo 30. 4. 2012

V pondělí 23. dubna se v Rytířském sále pardubického zámku konal Koncert kytarových orchestrů, na kterém vystoupil Kytarový orchestr ZUŠ Habrmanova pod vedením pana Kamila Kotka. Orchestr vystoupil po boku dalších kytarových orchestrů, jakými byly Pardubický kytarový orchestr, Bohemian Guitar Orchestra a Spojené kytarové orchestry.

Ve čtvrtek 26. dubna vystoupili žáci kytarového oddělení naší školy na Koncertu 4 ZUŠ v koncertním sále ZUŠ Třebechovice pod Orebem. Tento v pořadí čtvrtý koncert byl posledním ze série vystoupení v rámci společného projektu kytarových oddělení ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové, ZUŠ Střezina, Hradec Králové, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř a ZUŠ Třebechovice pod Orebem. Naši žáci s úspěchem vystoupily na všech koncertech a již nyní s kolegy plánujeme další společnou sérii vystoupení.

Jiří Slavíček