Kytarový koncert žáků K. Kotka a J. Slavíčka

Ve středu 6. května se konal v koncertním sále naší školy kytarový koncert žáků ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka...

vloženo 8. 5. 2015

Ve středu 6. května se konal v koncertním sále naší školy kytarový koncert žáků ze třídy Kamila Kotka a Jiřího Slavíčka. Příjemnou atmosféru koncertu zpestřil na závěr kytarový kvartet ze třídy pana Kamila Kotka. Kvartet si ještě naposledy„obehrál“ repertoár, se kterým se představí na národní soutěži v komorní hře na kytaru Hradecké Guitarreando.

Příznivce kytary ještě srdečně zveme ve čtvrtek 4. června od 17 hodin na koncert kytarového oddělení do Sboru kněze Ambrože. Na tomto „velkém“  koncertu kytarového oddělení vystoupí naši kytaristé jak se sólovými skladbami, tak komorní soubory a zejména všechna tři oddělení Kytarového orchestru ZUŠ Habrmanova.

Jiří Slavíček