Letní kytarové soustředění

13. až 20. srpna 2011 se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova...

vloženo 22. 8. 2011

13. až 20. srpna 2011 se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo letní kytarové soustředění na chatě Luně v Orlickém Záhoří, jehož vedoucím byl pan Kamil Kotek. Na tomto soustředění nacvičovaly své skladby dva kytarové soubory. V prvním souboru hráli mladší žáci kytarového oddělení, druhý byl sestaven ze starších a pokročilejších žáků. S těmito tělesy pak během pobytu pan Kamil Kotek s Jiřím Slavíčkem nacvičili nové skladby, které poté přednesli na samostatném koncertu pro rekreanty.

Na soustředění nechyběly ani oblíbené inteligenční a pohybové hry, které měli znamenitě připravené Denis Kubíček spolu s Petrem Pařízkem. Výše zmíněné aktivity byly příjemným zpestřením tradiční kytarové akce.

K přiblížení atmosféry letního soustředění můžete nahlédnout do fotogalerie kytarového oddělení.

Chcete-li se podívat na záznam z vystoupení kytarového souboru starších žáků na chatě Bedřichovce, klikněte zde.

Chcete-li se podívat na záznam z vystoupení kytarového souboru mladších žáků, klikněte zde.

Jiří Slavíček