Letní kytarové soustředění

vloženo 30. 8. 2012

18. až 25. srpna 2012 se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo letní kytarové soustředění na chatě Luně v Orlickém Záhoří, jehož vedoucím byl pan Kamil Kotek. Na tomto soustředění nacvičovaly skladby dva kytarové soubory. V prvním souboru hráli mladší žáci kytarového oddělení, druhý byl sestaven ze starších a pokročilejších žáků. S těmito tělesy pak během pobytu pan Kamil Kotek s Jiřím Slavíčkem nacvičili nové skladby, které poté přednesli na samostatném koncertu pro rekreanty. Soustředění měli také soubory pana Davida Marišlera a pana Miroslava Maceje.

Tradiční kytarovou akci zpestřily inteligenční a pohybové hry, které měli znamenitě připravené Denis Kubíček spolu s Petrem Pařízkem.

Jiří Slavíček