Podzimní kytarové soustředění

24. – 29. října 2010 se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo podzimní kytarové soustředění na chatě Perle v Orlickém Záhoří...

vloženo 5. 11. 2010

24. – 29. října 2010se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo podzimní kytarové soustředění na chatě Perle v Orlickém Záhoří, jehož vedoucím byl pan Kamil Kotek. Na tomto soustředění nacvičovaly své skladby hned dva kytarové soubory. V prvním souboru hráli mladší žáci kytarového oddělení, druhý byl sestaven ze starších a pokročilejších žáků.

S těmito tělesy pak během pobytu pan Kamil Kotek s Jiřím Slavíčkem nacvičili nové skladby, které poté přednesli na samostatném koncertu pro rekreanty. Svou úspěšnou premiéru měla na soustředění hra z dílny Kamila Kotka „rytmické domino“, do které se všichni účastníci s nadšením zapojili.

K přiblížení atmosféry podzimního soustředění můžete nahlédnout do fotogalerie kytarového oddělení. Na stránkách školy najdete také odkaz na záznam z vystoupení Kytarového orchestru ZUŠ Habrmanova na chatě Perle.

Jiří Slavíček