Podzimní kytarové soustředění

25. – 30. října 2011se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo...

vloženo 30. 10. 2011

25. – 30. října 2011se pod záštitou Sdružení při ZUŠ Habrmanova konalo podzimní kytarové soustředění na chatě Bedřichovce v Orlickém Záhoří, jehož vedoucím byl pan Kamil Kotek. Na tomto soustředění nacvičovaly své skladby již tradičně dva kytarové soubory. V prvním souboru hráli mladší žáci kytarového oddělení, druhý byl sestaven ze starších a pokročilejších žáků.

S těmito tělesy pak během pobytu pan Kamil Kotek s Jiřím Slavíčkem nacvičili nové skladby, s kterými vystoupili na samostatném koncertu pro rekreanty.

Soustředění bylo obohaceno inteligenčními a pohybovými hrami, které měli znamenitě připravené Kateřina Zemanová spolu s Petrem Pařízkem.

K přiblížení atmosféry podzimního soustředění můžete nahlédnout do fotogalerie kytarového oddělení.

Jiří Slavíček