Pozvánka na Koncert kytarového oddělení

V úterý 4. června od 17:00 hodin se koná ve Sboru kněze Ambrože (za Ulrichovým náměstím) Koncert kytarového oddělení Základní umělecké školy Habrmanova...

vloženo 29. 5. 2013

Příznivci kytary se mohou těšit jak na sólové skladby v podání žáků oddělení tak na komorní soubory a kytarové orchestry. Vedle Přípravného a Malého orchestru vystoupí vlajková loď kytarového oddělení – Velký kytarový orchestr ZUŠ Habrmanova – jenž má na kontě vedle národních úspěchů (ZLATÉ PÁSMO z Národní kytarové soutěže „Hradecké Guitarreando“) také úspěch mezinárodní (2. místo z EVROPSKÉHO HUDEBNÍHO FESTIVALU MLÁDEŽE v Belgickém Neerpeltu). Malý a Velký orchestr vystoupí pod taktovkou pana Kamila Kotka, Přípravný orchestr vede pan Jiří Slavíček.

Srdečné pozvání na koncert spolu s přáním hezkých prázdnin a dovolené plné slunce přeje za kytarové oddělení Jiří Slavíček.