Pozvánka na Koncert kytarového oddělení

vloženo 23. 5. 2011

Ve čtvrtek 2. června od 17:00 hodin se koná ve Sboru kněze Ambrože (za Ulrichovým náměstím) Koncert kytarového oddělení Základní umělecké školy Habrmanova.

Vedle sólových skladeb v podání žáků oddělení a komorních uskupení zde již tradičně vystoupí kytarové orchestry naší školy: Přípravný kytarový orchestr pod vedením Jiřího Slavíčka, Malý kytarový orchestr pod vedením Kamila Kotka a zlatý hřeb koncertu bude patřit Velkému kytarovému orchestru, držiteli druhého místa z EVROPSKÉHO HUDEBNÍHO FESTIVALU MLÁDEŽE v Belgickém Neerpeltu, který vystoupí také pod taktovkou pana Kamila Kotka.

Srdečné pozvání na koncert spolu s přáním hezkých prázdnin a dovolené plné slunce přeje za kytarové oddělení Jiří Slavíček.