Pozvánka na Vánoční koncert kytarového oddělení

Ve čtvrtek 15. prosince od 17:00 hodin se koná v Kostele Českobratrské církve evangelické...

vloženo 11. 12. 2011

Ve čtvrtek 15. prosince od 17:00 hodin se koná v Kostele Českobratrské církve evangelické (Nezvalova 529/1, 500 02 Hradec Králové) Vánoční koncert kytarového oddělení. Příznivci kytary se mohou těšit jak na sólové skladby v podání žáků oddělení tak na kytarové orchestry. Vedle Přípravného a Malého orchestru vystoupí vlajková loď kytarového oddělení – Velký kytarový orchestr ZUŠ Habrmanova – jenž má na kontě vedle národních úspěchů (ZLATÉ PÁSMO z Národní kytarové soutěže „Hradecké Guitarreando“) také úspěch mezinárodní (2. místo z EVROPSKÉHO HUDEBNÍHO FESTIVALU MLÁDEŽE v Belgickém Neerpeltu 2009). Malý a Velký orchestr vystoupí pod taktovkou pana Kamila Kotka, Přípravný orchestr vede pan Jiří Slavíček.

Dalším zpestřením koncertu bude kytarový kvartet, který se již pilně připravuje  na Národní kytarovou soutěž „Hradecké Guitarreando“, jež se uskuteční v druhém pololetí tohoto školního roku.

Srdečné pozvání na tento koncert spolu s přáním poklidného prožití vánočních svátků přeje za kytarové oddělení Jiří Slavíček.