Kytarové oddělení potvrdilo své kvality

V úterý 22. dubna se konalo Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, kterou vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pro rok 2008. Akce proběhla na naší škole a reprezentovalo nás na ní šest kytaristů, a jedno kytarové duo...

vloženo 1. 10. 2008

Do celostátního kola, které se bude konat v Novém Strašecí 30. 5. – 1. 6. 2008, postoupili  hned tři naši kytaristé: Antonín Pevala, David Hofman a Petr Pařízek. Dále obdrželo kytarové duo – Klára Hemplová a Antonín Pevala skvělé první místo, Anna Horáková a Petr Tobišek rovněž dvě cenná druhá místa.
Všem zúčastněným žákům gratulujeme a přejeme jim a jejich pedagogům hodně dalších podnětů k osobnímu uměleckému růstu.

Jiří Slavíček