Úspěch na 13. ročníku Hradeckého Guitarreanda

24. května se konal 13. ročník národní soutěže v komorní hře na kytaru Hradecké Guitarreando...

vloženo 29. 5. 2013

Dne 24. května se konal 13. ročník národní soutěže v komorní hře na kytaru Hradecké Guitarreando. Tentokrát soutěžily smíšené soubory různých nástrojů s kytarou od 2 do 9 členů. Na letošním ročníku naši školu reprezentovaly hned tři soubory. Kvarteto (1 violoncello a 3 kytary) a trio (2 flétny a kytara), které vede pan Kamil Kotek, a kvinteto (1 flétna a 4 kytary) pod vedením pana Jiřího Slavíčka.

V celostátní konkurenci získalo Trio – ZUŠ, Hradec Králové, Habrmanova (Tereza Doležalová a Giulia Cataniová – flétny, Anna Horáková – kytara) pod vedením pana Kamila Kotka cenné čestné uznání.

Našim žákům a panu Kamilu Kotkovi gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů a hudebních zážitků.

Jiří Slavíček