Vzhůru na konzervatoř!!!

vloženo 24. 1. 2011

Čtyři z našich žáků se v lednu zúčastnili talentových zkoušek na konzervatoře. Všichni byli přijati na všechny školy, na které si podali přihlášku. Jan Perný ze třídy pana učitele Vladimíra Besucha byl přijat na konzervatoř v Pardubicích, Brně a v Praze, Jan Vogel rovněž ze třídy Vladimíra Besucha na konzervatoř v Pardubicích, Tereza Marešová ze třídy paní učitelky Vladimíry Holubové na konzervatoř v Pardubicích a v Brně, Štěpán Benda ze třídy pana učitele Aleše Kolaříka na konzervatoř v Plzni, Antonín Pevala ze třídy pana učitele Jiřího Slavíčka na konzervatoř v Pardubicích a Anna Novotná ze třídy paní učitelky Ludmily Kroupové na konzervatoř v Praze. Na teoretickou zkoušku byli připraveni Olgou Kostomlatskou a Janem Doležalem. Za všemi stojí dlouhodobá a pravidelná příprava, což jsou hodnoty na které jsou pro naši školu zásadní a jsme rádi, že naše škola nevychovává jen poučené laiky, ale připravuje  i budoucí profesionály. Veliká gratulace směřuje od celého pedagogického sboru panu učiteli MgA. Davidovi Marišlerovi, který úspěšně vykonal talentovou zkoušku na saxofon a od září nastupuje na konzervatoř v Pardubicích.