Akademie pro seniory

Umělecká akademie pro seniory při ZUŠ Habrmanova byla zahájena v září 2020. Od té doby vyučujeme v oborech hudebním, tanečním a výtvarném.

Studium začíná vždy v září, přihlášení studenti jsou informováni o přijetí a dozví se bližší informace o konkrétním rozvrhu.

Přihláška ke studiu  - nevyplňujte zákonného zástupce smiley

Co byste měli vědět?

Studium je určeno zájemcům o umění 60+, občanům města Hradec Králové. Studenti jsou do kurzů zapisováni na základě pořadí došlých přihlášek.

Studium je zdarma, vybíráme jen administrativní poplatek 350 Kč.

Výuka na nástroj a zpěv je individuální, lekce je 45 minut týdně. Rozvrh si domlouvá učitel se studentem, zpravidla půjde o dopolední hodiny.

Skupinové kurzy jsou vyučovány ve skupině 8-10 lidí. Výuka probíhá převážně dopoledne, ale po dohodě může probíhat i blokově třeba o víkendu.

Časové dotace je 10 lekcí během pololetí.

Ve školním roce 2021-2022 jsme otevřeli studium Hry na kytaru, Korepetice, Zpěv, Hra na flétnu, Taneční a pohybová relaxace, Keramika, Malba, Řezbářství.

O bližší informace si můžete napsat: lenka.hypiusova@zus-habrmanova.cz