Hudební obor

Přípravné studium hudebního oboru

Děti jsou přijímány od 5 let bez talentové zkoušky a  hrají od začátku studia na hudební nástroj dle své volby. Výuka probíhá 1x týdně 45 min. individuálně  nebo ve skupině 2 žáků a 1x45 min. týdně kolektivně.

Základní studium hudebního oboru

Výuka probíhá 1-2 x týdně v celkovém rozsahu 45-90 min.

Studijní zaměření

Základní studium hry na klavír, elektronické klávesové nástroje, housle, violu, violoncello, zobcovou flétnu, kytaru, akordeon, sólový zpěv, populární zpěv, hry na pikolu, příčnou flétnu, hoboj, fagot, klarinet, saxofon, trubku, křídlovku, lesní roh, pozoun, baryton, helikón, tubu, bicí nástroje, elektrickou a basovou kytaru, kontrabas.

Studium pro přípravu ke studiu na středních odborných školách a na pedagogických a filozofických fakultách.

Akademie pro seniory

Od září 2020 jsme otevřeli ve spolupráci s Magistrátem města Uměleckou akademii pro seniory.

Další stránky oboru

Akordeon