Předprázdninové muzicírování v Černilově

vloženo 4. 7. 2022

Pod vedením paní uč. J. Štarhové (ZUŠ Habrmanova) a D. Filipové, které se neúnavně a obětavě snaží pilovat talent našich školáků, měli naši žáci po dlouhé době konečně opět příležitost předvést své hudební nadání a podělit se s námi o to, co se v letošním roce naučili. Pyšným rodičům zpříjemnili horké odpoledne v prostředí chladné školní haly.

Představení zahájil pěvecký sbor a následně se na „pódiu“ vystřídaly děti s hudebními nástroji – flétnou zobcovou, altovou, akordeonem a klávesami. Poté opět nastoupil zmíněný pěvecký sbor a tím s podvečerem koncert končil. Akce to byla milá a kdo promarnil příležitost ji navštívit, udělal chybu.

Nemusí ale litovat. Čas neúprosně kvapí, ani se nenadějeme a budou tu Vánoce. V tom čase bývá podobný koncert další příležitostí zkulturnit si běžný den, zpomalit a zaposlouchat se do melodií známých i neznámých. Věřme, že se nám podaří se i koncem kalendářního roku opět setkat a prožít s dětmi další umělecké odpoledne.