ZUŠ Habrmanova dětem

vloženo 11. 8. 2023

Nečekané překvapení zažily děti z mateřských škol, které zavítaly do ZUŠ Habrmanova 22. 5. 2023. Ihned po otevření dveří budovy školy je přivítaly pohádkové bytosti, které je pak v menších skupinách provázaly po celé dopoledne po připravených dílničkách.

ZUŠ Habrmanova dětem je projekt, který se pro děti z mateřských škol již stal tradicí a má už od začátku realizace veliké ohlasy. Pedagogové mají vždy připraveny tvořivé hudební, výtvarné i pohybové dílničky, ve kterých si děti mohou hravou formou vyzkoušet základní činnosti z jednotlivých oddělení. Součástí tohoto projektu jsou také výchovně kognitivní procesy, během nichž se děti dozvídají základní pravidla chování na koncertech. Vše probíhá dětem nejpřirozenějším přístupem – pohádkovou formou.

Tentokráte děti navštívily pohádkové dílny Hudebně pohybové království, Afrika nás baví, Podmořský svět a své putování zakončily v domku u Červené Karkulky.