DARUJ AKTOVKU! DOBRÁ VĚC SE PODAŘILA

vloženo 3. 6. 2022

Koncertní happening klávesového oddělení ZUŠ Habrmanova a hostů odstartoval společně s doprovodným programem obchodního centra DEN DĚTÍ v hradeckém Auparku. Vyústěním této hudební akce byla sbírka školních aktovek, jež mají v budoucnu posloužit ukrajinským prvňáčkům, kteří budou v září nastupovat poprvé do českých škol. Hudební odpoledne nakonec sesbíralo šestnáct kusů školních batožin a vybralo také nemalou finanční hotovost, která pod záštitou Charity HK poslouží k nákupu školních pomůcek pro naše malé kamarády. Naši mladí umělci a umělkyně ze ZUŠ Habrmanova tak v první červnový den nejen rozdávali radost přítomným návštěvníkům obchodního centra, ale svojí hrou podpořili dobrou věc, a za to jim upřímně DĚKUJI!

V neposlední řadě patří velký dík také OC Aupark, ředitelce CHARITY HK Anetě Maclové a všem pedagogům, kteří připravili vystoupení svých žáků na dobročinnou akci s názvem DARUJ AKTOVKU!

Dobrá věc se podařila - díky za tento zážitek!

Za klávesové oddělení napsala Mgr. Adéla Šarmanová