Interní koncert populárního oddělení ZUŠ Habrmanova

V pondělní únorový podvečer proběhl další z řady interních koncertů populárního oddělení.

vloženo 19. 2. 2020

V tomto školním roce se již třetí hudební setkání ve školním koncertním sále neobešlo bez podpory zpěváků a zpěvaček - a došlo i na čtyřruční sesterské duo kláves. Na programu zazněly nejen skladbičky z pohádek, ale prostor dostali i starší zpěváci a klávesáci s novodobou hudební tvorbou. A co by to bylo za koncert, kdyby na něm nezazněl Kája Gott? Ze zimy rovnou do Ria de Janiero 😊 s Lady Carneval, což ostatně za týden bude i píseň aktuální, neboť právě v Riu bude probíhat slavný karneval.

A na co se těšit dál?

Co třeba nějaká hudební kavárna? Těšte se na březen, protože po roce se opět objevíme v kávou provoněných místech při dortíčku nebo jiné dobrotě.

Za populární oddělení napsala Mgr. Adéla Šarmanová