Jak bylo v Klubu Mánesova všem do zpěvu

Ve čtvrtek 13. února vystoupili žáci klasického i populárního zpěvu v klubu městské organizace pro seniory.

vloženo 19. 2. 2020

Program byl sestaven převážně z pěveckých čísel a byl přijat s velmi vřelým ohlasem:

"...Sólové vystoupení čtyř žákyň z ZUŠ Habrmanova za doprovodu kytary a elektronických kláves, pod dohledem učitelky paní Nentvichové Kláry Dis. ... a PhDr. Kroupové Ludmily, Ph.D., které měly připravený program písniček a sólového vystoupení hry na kytaru s děvčaty od nejmladší po nejstarší žákyně školy, které byly velmi milé a zahrály a zazpívaly písně nám známé a se smysluplnými texty.

Dojemná a velmi hezká byla návštěva prababičky nejmladší žákyně, která tak zazpívala své prababičce, ale i nám. Děkujeme..."

(dostupné z: https://mosdhk.webnode.cz/products/a2020-02-13-vystoupeni-zus-habrmanova-v-klubu-manesova-foto-j-marvan/)

Za populární oddělení zapsala

Ludmila Kroupová