Jak se stát porotcem klávesové soutěže - aneb pravidla porotcování

Ve středu 16. 10. 2019 se posluchači klávesového oddělení ZUŠ HABRMANOVA stali na malou chvíli porotci klávesové soutěže.

vloženo 23. 10. 2019

Workshop, který byl zaměřený na výkony III. kategorie Ústředního kola klávesové soutěže MŠMT, vedla zkušená lektorka soutěží, Bc. Veronika Šebková. Klávesáci byli nejprve seznámeni s pravidly porotcování a systémem bodového hodnocení soutěže. Poté následovaly ukázky soutěžících III. kategorie, kterou si naši studenti zkusili "na nečisto" obodovat. V závěru workshopu jim byly sděleny skutečné výsledky soutěže a následovala zpětná vazba na jednotlivé hudební výkony a klávesové aranže. Musím na studenty prozradit, že několikrát byli opravdu blízko pravému výsledku. Že by se u nás rodil nějaký nový, zkušený porotce? :-)
Každopádně tento projekt mohl vzniknout za podpory projektu Šablony II, za což jsme velmi rádi.

Těšíme se na Vás u dalších akcích klávesového oddělení!

Za klávesové oddělení napsala
Mgr. Adéla Šarmanová