První adventní neděle v Auparku

vloženo 28. 11. 2022

...s Taťánou Kuchařovou a žáky ZUŠ HABRMANOVA

První adventní neděle se v pěveckém, klávesovém i dechovém oddělení nesla v duchu předvánočního koledování, které bylo součástí akce KRÁSA POMOCI - Nadace Taťány Kuchařové (Miss World 2006). Během slavnostního odpoledne se návštěvníci nákupního centra a naši skalní fanoušci dozvěděli nejen historii a příběhy seniorů, kterým Táňa spolu s dárci pomohla, ale vyslechli si úpravy vánočních hitů a koled v podání žáků ZUŠ HABRMANOVA. Všichni přítomní pak také dostali možnost přispět na Vánoce babiček a dědečků, kteří zůstali osamělí. Všem klávesákům, flétnistkám, zpěvákům a zpěvačkám gratulujeme ke skvělým výkonům a těšíme se 30.11.2022 na interním koncertě v koncertním sále ZUŠ HABRMANOVA nebo 13.12.2022 na Vánočních trzích na Velkém náměstí v Hradci Králové.

Za klávesové oddělení napsala Mgr. Adéla Šarmanová