ZÁVĚREČNÉ PRELUDOVÁNÍ KLÁVESOVÉHO ODDĚLENÍ

vloženo 29. 6. 2022

Úterní podvečer v koncertním sále ZUŠ Habrmanova patřil v závěru školního roku klávesovému oddělení.

Třídní koncert žáků Adély Šarmanové slavnostně završil společnou celoroční práci všech malých i velkých klávesáků. Hudební vystoupení dramaturgicky zahrnovala nejen skladby a melodie filmových trháků, ale dala nahlédnout i do kuchyně minimalistické klavírní tvorby. Týna Bendová také úspěšně docvičila svůj absolventský program a přítomným posluchačům předvedla své roční úsilí ve skladbě Marthy Mier - Jazz Extraordinaire.
Závěr školního roku byl tak oslaven společným muzicírováním a po skvělých hráčských výkonech na všechny přítomné klávesáky ze ZUŠ čekalo na třídě č.106 jejich vysvědčení.

Všem rodičům, žákům a příznivcům našeho oddělení přejeme tímto krásné léto a POZOR NA PRSTY!
Za klávesové oddělení napsala Mgr. Adéla Šarmanová