Jaro klepe na... KLAVÍR

vloženo 8. 3. 2023

Koncertní sál naší školy se stal v podvečer 7. března vítaným útočištěm před chladným počasím pro stálé příznivce, rodiče a rodinné příslušníky, kteří přišli podpořit své šikovné, nadané děti v jejich hudebním úsilí v rámci jarního vystoupení.

Jak pravil L. N. Tolstoj, právě jaro „je časem plánů a projektů.“ Jeho výrok se stal patrně inspirací i pro klavíristky a klavíristy, kteří pod vedením Radky Jiráčkové připravili bohatý program, sestávající nikoliv pouze z klavírních sólových a čtyřručních skladeb, zazněla dokonce báseň Velryba od Josefa Kainara za hudebního podbarvení!

Jaro svým vystoupením oslavila i dvojice nadějných pěvkyň ze třídy paní uč. Heleny Matyášové, Emma Wertzová a Magdaléna Vlková, které se postaraly o vydatné obohacení kulturního programu.