Klavírní tóny za bubnování deště

Poslední veřejné vystoupení žáků Radky Jiráčkové v letošním školním roce

vloženo 21. 5. 2018

Ti, kteří ve čtvrtek 17. května dali přednost před sportovním utkáním v TV kulturnímu zážitku, jistě nelitovali. Šikovní klavíristé ze třídy Radky Jiráčkové se za deštivého odpoledne sešli za podpory svých blízkých v  Koncertním sále ZUŠ Habrmanova, aby se společně rozloučili se školním rokem 2017/18. Pro ty nejmladší šlo o zcela první veřejné vystoupení, pro ty starší o vystoupení v tomto školním roce poslední. Pro většinu účinkujících se však program třídního koncertu nesl v  duchu přehrávky před postupovými zkouškami, které v příštím týdnu naše žáky čekají. Není však absolutně žádný důvod k obavám, všechny děti svými hudebními výkony prokázaly, že nadcházející zkoušky zvládnou doslova levou zadní!

Našim klavíristům, a samozřejmě i jejich rodičům, přejeme úspěšné ukončení letošního školního roku a mnoho radostných zážitků v letních měsících.