Setkání jubilantů s klavírní účastí D. M. Novotného

vloženo 26. 11. 2019

Již tradiční setkání osmdesátiletých jubilantů, jehož pořadatelem je statutární město Hradec Králové, se uskutečnilo 25.11. v Městské knihovně – Centru celoživotního vzdělávání ve Wonkově ulici. Jedni z nejstarších obyvatel východočeské metropole měli možnost krátce si popovídat s primátorem města, Alexandrem Hrabálkem, z jehož rukou v  závěru programu obdrželi pamětní listy, květiny a dárkové šeky. Připraven byl i kulturní program, kterého se tentokrát zhostil žák naší ZUŠ, David Michael Novotný (z  klavírní třídy Radky Jiráčkové), který přednesl část svého náročného programu. Posluchači tak vyslechli skladby různých stylových období, konkrétně tvůrců L. van Beethovena, F. Chopina a Francise Poulenca.

Všem čerstvým jubilantům blahopřejeme, přejeme mnoho zdraví a našemu žáku gratulujeme k  jeho hudebnímu výkonu a  kvalitní reprezentaci naší školy.