Úspěch klavíristek

Pěkné umístění na soutěži Per Quattro Mani.

vloženo 1. 10. 2008

23.-25. listopadu 2007 se v Brně konal již VI. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře PER QUATTRO MANI, která se pořádá střídavě v Praze a v Brně. Tentokrát se soutěže ujala ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně, která si letos připomíná 125. výročí založení školy z podnětu Leoše Janáčka. Letos se soutěže zúčastnilo ve čtyřech kategoriích 44 soutěžních dvojic, což zřetelně ukazuje, jak veliký je zájem o společné muzicírování, které přináší mladým lidem radost.
  Za naší školu soutěžila dvojice klavíristek – Ivona Vízková a Karolína Janoušková – pod vedením paní učitelky Květy Janouškové. V náročné konkurenci soutěžících, mezi kterými byli i laureáti minulých ročníků, obstály výborně a obsadily ve své III. kategorii  3. místo. Patří jim veliké uznání a poděkování za pěknou reprezentaci naší školy.