Zpíváme na Krajském úřadu

vloženo 20. 10. 2023

Zpěvačky jsou už na Krajském úřadě skoro jako doma. Již tradičně svým vystoupením zpestřují program při předávání různých ocenění.

25. září se předávala ocenění vítězům středoškolských soutěží, 2. října proběhla akce Zlatá koruna, na níž byli oceněni dobrovolníci, kteří se ve svém volném čase věnují práci s dětmi a mládeží, a 3. října byli oceněni žáci a studenti za vítězná umístění v předmětových soutěžích. Zpěvačky obohatily program o populární písně a měly možnost se setkat a krátce popovídat s hejtmanem Královehradeckého kraje, Martinem Červíčkem.
Neplánovaně si na jedné z akcí zazpívala také paní učitelka Klára Dušánková. Onemocněla jedna zpěvačka a na poslední chvíli nemohl nikdo jiný zaskočit. Ale každý problém má své řešení - jsme vždy připraveni!