Bicí oddělení přivezlo z krajské soutěže zlaté, stříbrné a bronzové medaile.

Spojit příjemné s užitečným se podařilo pedagogům a žákům, kteří soutěžní klání pojali i jako příjemný výlet.

vloženo 19. 4. 2018

Dne 10. 4. 2018 se žáci bicího oddělení ZUŠ Habrmanova zúčastnili krajského kola ve hře na bicí nástroje, které se uskutečnilo v Kolárově divadle města Police nad Metují.

Ze třídy p. uč. Pavla Mareše, DiS., soutěžil v okruhu A ve hře na bicí soupravu Jan Allaham. Ze třídy Aleše Kolaříka, dipl. um., se zúčastnili soutěže v okruhu A: Karel Král, v okruhu B: Jáchym Brodský a v souborové hře: Matyáš Zackl, Michal Skaunic, Kryštof Jásenský, Matouš Kašpar, Jáchym Brodský, Jan Korbel a Ondřej Havelka. Žáci se soutěže zhostili s maximálním nasazením a odměnou a zároveň výsledkem soutěže byla krásná dvě 1. místa, jedno 2. místo a jedno 3.

Všem studentům blahopřejeme a děkujeme za jejich přípravu a koncentraci v soutěži. Zvláštní poděkování patří p. uč. Oksaně Domoroslově.