Habrmanka má absolutní vítězku

vloženo 26. 3. 2024

Krajská soutěž ve hře na klavír skončila skvělým umístěním žáků naší školy. Martin Jiráček a Michaela Marešová ze třídy H. Juráňové obsadili ve velké konkurenci skvělá druhá místa, Kristýna Štorfová ze třídy K. Janouškové třetí místo a Kateřina Breznayová, která obdržela ocenění poroty, jako sólistka a společně v duu s Lucií Macháčkovou pod vedením E. Mužíkové obsadila druhé místo. Třetí místo má také Eliška Weinerová ze třídy T. Zemenové. Ze třídy této pedagožky je absolutní vítězkou celé soutěže Sára Kolaříková, která navíc obdržela ocenění poroty za mimořádný interpretační výkon. T. Zemenovou navíc porota ocenila za vynikající přípravu žáků na soutěž. Všem žákům a pedagožkám gratulujeme za perfektní výkony a Sáře přejeme hodně štěstí v celostátním kole.